21 Mart 2017 Salı

L’Oreal'den yeni maskara : False Lash Superstar X Fiber!

Herkese Merhaba!

Instagram takipçilerim haberdardır. Benim için vazgeçilmez makyaj malzemesi kesinlikle maskaradır. Yani hiç makyaj yapmak içimden gelmese bile, 'rimelim olmadan asla' felsefesi ile, siyah uzun kirpiklerim olmadan evden çıkamayanlardanım. Hal böyle olunca, bir çok markadan çeşit çeşit maskaram vardır.

Senelerdir kolay ulaşılabilir ve özellikle indirimlerde uygun fiyata satın aldığım L'oreal marka bir çok rimeli severek kullanıyorum. Yakın bir zamanda Rossman ve Gratis mağazalarının L'oreal stantlarının en baş köşesinde gözüme çarpan False Lash Superstar X Fiber Maskara bende iç gıcıklayıcı mor ambalajıyla epey deneme hevesi uyandırdı. Ve kısa sürede, Rossman indirimi ile 30 TL civarı fiyata edindim ve rahatladım :)

Aslında fiber içeren maskaralar, daha önce bir kaç markadaki nahoş denemem nedeniyle bende biraz tedirginlik hissi yaratıyor. Çünkü o minik fiber parçacıkları, dikkatli uygulanmayınca gözün içine kaçabiliyor. Ayrıca gün içinde o parçacıklar göz altlarına dökülebiliyor.


False Lash Superstar X Fiber maskaranın vaat ettiklerine :

  • Takma kirpik etkisi ile takma kirpiklere gerek yok!
  • Fiber içeriği ile ekstra hacimli ve ekstra uzun kirpikler!Gelelim ürünlerin özelliklerine:
1.Ambalaj:
Ambalaj super star maskara serisinde olduğu gibi çift taraflı. Ancak ambalaj rengi çok hoş bir mor renkte sunulmuş.

2.Ürünün Kullanımı: 

Maskara aşağıda görüldüğü gibi çift taraflı, yani iki aşamalı uygulama gerekiyor. 1.taraf, markanın diğer maskaralarından farklı olarak siyah renkli primer. Çok şükür ki maskara bazını siyah renkte üretmişler. Ben geçen sene buralarda bulamayınca yurt dışında siyah bir maskara bazı bulup almıştım. Malum beyaz maskara bazları bazen tam olarak kapanmayıp, siyah rengin altında kötü bir görüntü oluşturabiliyor.

2.taraf ise kirpikleri uzatmaya yarayan fiber içerikli maskara kısmı. 3. Ürünleri Nasıl Buldum?
Aşağıdaki tüm fotoğrafta, sol gözümü orijinal sarı, cılız kirpiklerle gösterdim. Sağ gözümde ise 1 kat siyah primer ve 2 kat maskara uygulanmış  halini görebilirsiniz.Fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere sonuç epey güzel. Kirpikler ekstra siyah, hacimli ve uzun. Ben rimeli gerçekten beğendim. Bazın siyah olması çok güzel bir özellik, ayrıca diğer fiber içeren maskaralar gibi gün içinde dökülme problemi yaşamadım.

Pahalı markalarda 80-120 TL arası fiyatlara satılan rimellere göre gayet uygun fiyatlı bir maskara. Bence siz de maskara alacaksanız bir bakın :)


4. Ürünü Nereden Bulabilirim? 

Ürünü tüm Gratis, Rossmann mağazaları ve bir çok internet sitesinde bulabilirsiniz. 


Kirpiklerinizin ok ok olup sevdiceğinizin kalbinin tam ortasına batacağı aşk dolu günlerinizin daim olması dileğiyle !
  


Sevgilerimle
Fulya


(Instagram : kozmetikseruvenimm)