4 Eylül 2016 Pazar

Makeup Revolution Oval Fırça Seti İncelemesi


Herkese Merhaba,

Sosyal medyada epeydir gözüme çarpan bu oval fırçaları sonunda uygun fiyata ve iyi bir markadan buldum :) Kimileri oval fırça diyor, kimileri kaşık fırça diyor. Şekilleri kaşık şeklinde, iyi markalarda fiyatları ise insanın yüreğine ateş düşürecek nitelikte.

Oval fırçaların en kaliteli olanları şüphesiz 'artis brush' markasının çıkardığı fırçalar. Ülkemizde satılmıyor ancak instagramda bazı satış sayfaları yurt dışından temin edip satışa sunuyor ki fiyatları fırça başına 200-300 TL civarında. Açıkçası bu fiyatı vermek mantıklı değil zira yüzümüz de kaşık kadar. Belki profesyonel anlamda makyaj yapıp bu işten ciddi para kazananlar için tercih edilebilir ama bizim gibi makyajı keyfine yapıp sadece değişik malzemeleri denemek isteyenler için çok da tercih edilesi değil.

1- Fırça setini nereden, ne kadara aldım? Ben fırça setini 'Makeup Revolution markasının resmi satış sitesi olan https://www.tambeauty.com sitesinden £45.00  fiyata aldım. Kargom elime 8 günde ulaştı.

2- Fırça setinin detayları neler? rça seti 8 adet fırçadan oluşuyor. Bunlardan 4 tanesi göz makyajı için kullanılan fırçalar, diğer 4 ü ise yüz makyajına uygun. Sapları bronz renkte ancak plastikten. Yani zaman içinde kırılır mı, dayanıklı mı henüz bilemiyorum. Yapıları çok yumuşak ve malzemeyi çok düzenli şekilde yayıyorlar. Detayları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Sevgilerimle
Fulya
@Kozmetikseruvenimm