28 Haziran 2016 Salı

FAST HAIR STRAIGHTENERYağmurlu Ama Sıcak Bir Akşamdan Herkese Merhaba!


Bugün size yeni nesil saç düzleştiricimden bahsetmek istiyorum. Bu ürünü almaya karar verdim çünkü boya ve ombre işlemleri nedeniyle saçlarım son dönemde çok yıprandı. Bu nedenle klasik düzleştiricimi pek kullanmak istemiyordum. Duştan sonra saçlarım düzenli olsun diye sürekli fön çektirmem gerekiyordu ki özellikle çok sıcak olan bu günlerde iş saatleri hariç dışarı çıkmayı canım istemiyordu.


1. Fast Hair Straightener detaylarına şöyle bir bakalım:

  • Bu düzleştirici saç fırçası şeklinde. Ben pembeyi pek severim o nedenle pembe rengini sipariş ettim :)

  • Dijital göstergesi fırça sapının arka kısmında ve yan tarafta bulunan tuşlarla ısı ayarı yapılıyor. Kılavuz içinde kalın telli saçlar için 210-230 derece, ince telli ve işlem görmüş saçlar için 170-200 derece arası bir sıcaklık seçmek gerektiği yazıyor.

  • Kuru saça, uygun sıcaklığı seçip istenen ısıya geldikten sonra ve saçı tutam tutam ayırarak tarama işlemi yapar gibi uyguluyoruz. Oldukça basit.Gerçekten saç dümdüz oluyor!

  • Üründe 1 saatlik auto-off özelliği var. Yani fişte unutsanız da bir saat sonra otomatik olarak kapanıyor. Bu özelliği beğendim.

  • Gelelim beni endişelendiren tek husussa ürünü Çin malı olması. Umarım kısa sürede bozulmaz. 

 
2. Ürünü Nereden Bulabilirim? Fiyatı nedir?

Ürünü instagram üzerinden moda.boxx hesabından 140 TL'ye aldım. internette bazı sitelerde mevcut.

NOT: Ürünü kullanırken video çektim. Instagram hesabımdan uygulanmasına bakabilirsiniz. Instagram hesabım: kozmetikseruvenim

Makyajınızın harika, saçlarınızın göz alıcı olduğu bir akşam olsun!
  
Sevgilerimle
Fulya (Kozmetikseruvenim)